36. SAJAM – DANI BEBA, DJECE I TRUDNICA – 26. i 27.10.2019.

SPORT VISION – Akcija 2 za 20%, 3 za 30%!
October 25, 2019
SPORT VISION – Od danas Sport Vision možete pronaći na 2. katu u većem prostoru s još boljom ponudom!
October 24, 2019
facebook
DATUM AKCIJE
26.10. - 27.10.2019.

Drage bebe, djeco, roditelji i oni koji će to uskoro postati,

najveći sajam za bebe, djecu i roditelje u regiji tradicionalno će se održati u shopping centru Mall of Split.

U prekrasnom prostoru centra, na hodnicima prizemlja, uz generalnog prokrovitelja sajma – Recaro, sponzori i izlagači predstavit će svoje proizvode, a na pozornici na 2. katu će se održavati bogat program u kojem će nastupati dječji zborovi, plesne grupe i drugi izvođači. Osim izložbenog prostora na sajmu djecu i roditelje očekuju i zabavna natjecanja s nagradama te mnoga iznenađenja.

Autosjedalice, dječja kolica, dječji krevetići, hranilice, nosiljke za bebe, oprema za dojenje, posteljina za bebe, ležaljke i njihalice, pelene, odjeća i obuća za bebe i ostali proizvodi za bebe i djecu bit će izloženi na sajmu, a kao i do sad posjetitelje očekuju i sajamske cijene.

“Dani beba, djece i trudnica” nude najveći izbor opreme za bebe i djecu na jednom mjestu.

Tlocrt Sajma

36_DB_ST_TLOCRT

Program Sajma

Subota, 26. listopad 2019.
2. kat, trg Marjan

09:30
Dječji zbor Srdelice & Solisti dječjeg festivala mali split
Biseri (Marko Marić Banje, Filip Jurić, Rino Goleš)
Papaline (Klara Valjan, Emanuel Jurić)
Dino Ružić
Plesni klub Spin

10:00
Cheerleading klub Sedmi vjetar
Dječji zbor Srdelice & Solisti dječjeg festivala mali split
Lorena Krstulović
Dora Dumičić Halbarth
Nagradna igra by mali split

10:30
Splitske mažoretkinje
Solisti dječjeg festivala mali split
Kiara Bezić
Marija Bosančić
Natjecanje za djecu Potraga za blagom by Violeta

11:00
Plesni studio Talent studio M
Solisti dječjeg festivala mali split
Lana Rubelj

11:30 Solisti dječjeg festivala Mali Trogir
Lucija Čović, Ana Ivančev, Nikola Pavičin, Karla Golubićić,
Karla Čorić, Toma Penić
Dječji zbor Trogir
Nagradna igra by Tosama

16:30
Dječji zbor Srdelice & Solisti dječjeg festivala mali split
Lorena Krstulović
Dino Ružić
Plesni klub Vruča čokolada
Nagradna igra by Tosama

17:00
Solisti dječjeg festivala mali split
Duet Murtilice (Lucija Jakus, Gabrijela Tomasović)
Toma Marović
Dječji zbor srdelice
Natjecanje za tate u prematanju beba by Violeta

17:30
Dječje kaštelansko kazalište Škatula
Nagradna igra by Srdelice

18:00
Segetske mažoretkinje
Nikola Pavičin
Lucija Čović
Karla Golubičić, Ema Đudarić
Dance crew united

18:30
Cheerleading klub Noa
Nagradna igra by Lolaten

19:00
Cheerleading klub Noa

Nedjelja, 27. listopad 2019.
2. kat, trg Marjan

10:00
Dječji zbor Srdelice & Solisti dječjeg festivala mali split
BISERI (Marko Marić Banje, Filip Jurić, Rino Goleš)
Lorena Krstulović
Toma Marović
Plesni studio Gita – Solin
Nagradna igra by mali split

10:30
Solisti teen fest
Ana Siriščević
Papaline (Klara Valjan, Emanuel Jurić)
Natjecanje za djecu Potraga za blagom by Violeta

11:00
Plesni studio Sirena
Solisti Teen fest
Bruno Jurić
Manuela Staničić
Murtilice (Lucija Jakus, Gabrijela Tomasović)
Nagradna igra by Tosama

16:30
Plesni studio Clique
Solisti dječjeg festivala mali split
Iva, Ema i Tia Čagalj

17:00
Plesni studio Dance box
Natjecanje za tate u prematanju beba by Violeta

17:30
Plesni studio Step
Plesni klub Caf spliters

18:00
Solisti dječjeg festivala mali split
Kiara Bezić
Solisti Teen fest
Domenika Sisgoreo
Plesni klub Korak po korak
Nagradna igra by Lolaten

18:30
Dječji zbor Srdelice & Solisti dječjeg festivala mali split
Lana Rubelj
Domina Plosnić
Dora Dumičić Halbarth
Nagradna igra by mali split


KategorijaDOGAĐANJA